Харчування та наше здоров’я

Просмотров : 139

25.10.2017 Проведено масовий захід «Харчування і наше здоровя». Сьогодні не є секретом, що зовнішній вигляд людини, її поведінка і самопочуття залежить від здоров’я, а також від піклування про нього. 
Здорове довголіття значною мірою залежить від того наскільки правильно вона харчується. Їжа є важливим фактором забезпеченням життєдіяльності людини, росту та розвитку підростаючого організму, попередження та лікування хвороб. 

У кожного з нас ще з дитинства виробився свій стереотип харчування, з роками він дещо міг змінитися.

В плані виховання здорового способу життя серед юнаків і дівчат в училищі проведено захід.

26.10.2017 Любов до поезії та літератури прививається в молодого покоління через читання поезії, творів, перегляд відеофільмів, а також після зустрічі з письменниками та поетами.
У процесі спілкування з творчими людьми в учнів розвивається мислення, світогляд культури мовлення та спілкування. Такі зустрічі дають раціональне зерно, тому в училищі було проведено зустріч з молодим  українським письменником, мандрівником Кідруком Максимом Івановичем, який побував більше ніж у 30 країнах світу, серед яких: Танзанія, Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія та інші. Зустріч була цікавою, а розповідь – цікава та змістовна з використання буктрейлерів
Всего комментариев: 0
avatar